به گزارش روابط عمومی هیات بدنسازی و پرورش اندام استان اصفهان، در روز پنج شنبه 26 مرداد ماه مسابقات رشته پرورش اندام جام باشگاههای استان اصفهان در سه رده جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار گردید و نفرات برتر نشان و حکم قهرمانی دریافت کردند.
در این دوره از مسابقات که با استقبال خوب تماشاگران در سالن پیروزی برگزار شد، 72 ورزشکار در سه رده جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان به رقابت پرداختند که نتایج زیر حاصل گردید:
پیشکسوتان مستر 1 ، 80- کیلوگرم
|
مقام اول
|
فرهاد کاکایی
|
پوریای ولی
|
مقام دوم
|
جواد عباسی
|
کاسپین
|
مقام سوم
|
محمد تسلیمی
|
کلاسیک
|
پیشکسوتان مستر1، 80+ کیلوگرم
|
مقام اول
|
علی رضایی
|
کارن
|
مقام دوم
|
حمید یوسفی نیا
|
کارن
|
مقام سوم
|
امید خسروی روزبهانی
|
وستا
|
پیشکسوتان ، آزاد
|
مقام اول
|
علیرضا ناطقی
|
کارن
|
مقام دوم
|
رضا شب افروز
|
آرمان
|
مقام سوم
|
حسن گودرزی
|
اکسیژن کاوه
|
جوانان، 75- کیلوگرم
|
مقام اول
|
محمد شایان فر
|
فیتنس
|
مقام دوم
|
مجید رجبی
|
کلاسیک
|
مقام سوم
|
کورش بابایی
|
فیتنس
|
جوانان ، 75+
|
مقام اول
|
محمدرضا آدمی دهکردی
|
کلاسیک
|
مقام دوم
|
پویا محدثی
|
کلاسیک
|
مقام سوم
|
سعید نوربخش
|
پیکره
|
پزرگسالان 65 کیلوگرم
|
مقام اول
|
اسماعیل توکلی
|
کلاسیک
|
مقام دوم
|
مسعود کبیری
|
ذوالفقار
|
مقام سوم
|
علیرضا نورانی
|
کارن
|
بزرگسالان، 70 کیلوگرم
|
مقام اول
|
محمد مسیح سیروس
|
کلاسیک
|
مقام دوم
|
مسعود عابدی
|
خانه قدرت
|
مقام سوم
|
احسان جاوید پناه
|
کارن
|
بزرگسالان 75 کیلوگرم
|
مقام اول
|
بهروز عنایت کردآبادی
|
کارن
|
مقام دوم
|
پیمان فرقدانی
|
بلوار
|
مقام سوم
|
سعید امینی
|
ذوالفقار
|
بزرگسالان 80 کیلوگرم
|
مقام اول
|
جواد قاراخانی ده سرخی
|
ذوالفقار
|
مقام دوم
|
سینا جعفری
|
ذوالفقار
|
مقام سوم
|
امید کوشی
|
جوانان رهنان
|
بزرگسالان 85 کیلوگرم
|
مقام اول
|
مجتبی دهقان
|
کلاسیک
|
مقام دوم
|
محمد دهنوی رنانی
|
تنساز رهنان
|
بزرگسالان 90 کیلوگرم
|
مقام اول
|
محمدجواد بهرامی
|
کلاسیک
|
مقام دوم
|
سام حیدری کوجانی
|
کارن
|
مقام سوم
|
محمد ضیایی جزی
|
کلاسیک
|
بزرگسالان 95 کیلوگرم
|
مقام اول
|
ناصر علیخانی
|
کلاسیک
|
مقام دوم
|
محمد کیاست
|
کارن
|
مقام سوم
|
مهدی قجاوند
|
ذوالفقار
|
بزرگسالان 100 کیلوگرم
|
مقام اول
|
محمد ویسی
|
کلاسیک
|
بزرگسالان 100+ کیلوگرم
|
مقام اول
|
محمد عباسیان
|
کلاسیک
|
مقام دوم
|
امیرحسین عباد
|
کلاسیک
|
مقام سوم
|
مهراد بهادری
|
ذوالفقار
|
ادامه این مسابقات، در روز جمعه و از ساعت 16 پیگیری خواهد شد و ورزشکاران رشته های بادی کلاسیک و فیزیک برای کسب مفام های اول تا سوم و کسب سهمیه ورود به مسابقات کشوری با هم به رقابت خواهند پرداخت.